Domů » Bleskovky » Tři namísto dvou. Dočkáme se kromě iPhonu 7 & 7 Plus ještě Pro varianty?

Tři namísto dvou. Dočkáme se kromě iPhonu 7 & 7 Plus ještě Pro varianty?

Francouzská stránka Nowhereelse.fr dnes publikovala nové fotografie, na kterých je kromě dvou dobře známých modelů iPhone 7 (4,7″) & iPhone 7 Plus (5,5″) ještě třetí verze s označením iPhone 7 Pro (5,5″). Právě tento web v minulosti přinesl řadu informací o jablečných produktech, jejíchž pravost se později potvrdila.

iphone-7-iphone-7-plus-iphone-7-pro-front

Zajímavé je, že na zadní straně všech modelů se nachází písmenko „S“, přitom letos Apple žádné „eskové“ smartphony představit nemá, těch bychom se měli dočkat až v roce 2017. Původně se přitom spekulovalo o tom, že iPhone 7 nabídne klasický fotoaparát, iPhone 7 Plus duální. Dnešní fotografie ale ukazují, že duální fotoaparát je výsadou Pro modelu, u kterého navíc nechybí Smart Connector.

iphone-7-iphone-7-plus-iphone-7-pro-back

Radovan (@just_radovan) nás na twitteru upozornil, že písmenko „S“ může také naznačovat, že se jedná o prototypy loňského modelu iPhone 6s. Pak by nastala celkem vtipná situace, jelikož všechny doposud zveřejněné snímky by mohly patřit loňským prototypům a design iPhonu 7 by mohl být zcela odlišný.

iphone-7-pricing

Je ale docela možné, že oba 5,5″ modely jsou prototypy verze 7 Plus a označení „Pro“ je pouze dočasné/vývojové, ale stejně tak se nevylučuje, že bychom se v září mohli dočkat odhalení hned třech verzí. Ostatně starší tabulka, ve které byly ceny chystaných iPhonů pro čínský trh, také hovořila o třech modelech. Apple by také letos měl zaříznout 16GB verzi, dostupné by měly být 32/128 a 256GB varianty.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
24 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments