Domů » Bleskovky » iPad páté generace na nové fotografii: Poprvé světlá barevná varianta

iPad páté generace na nové fotografii: Poprvé světlá barevná varianta

Podzimní smršť nových produktů Apple se nezadržitelně blíží. Proto dostáváme stále více informací, jelikož zařízení musí být připravena k masové výrobě a dochází tak k více unikům finálních komponentů. Uživatel čínské sociální sítě Weibo se jménem Xu Bolong publikoval několik fotografii zadní části páté generace iPadu, opět tak potvrzuje velkou změnu designu, která přiblíží větší iPad menšímu sourozenci.

Tohle je poprvé, kdy vidíme stříbrnou variantu zadní části, předchozí uniky byly v černé barvě. Pro srovnání je na fotografii i zadní část iPadu Mini. Neví se, jestli se jedná o současnou nebo budoucí generaci, ale u menšího tabletu se změny v designu očekávají minimální.

 


 

David Podzimek

avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Johny (neregistrovaný)
Anonym
Johny (neregistrovaný)

Zajímalo by mě, kdy alespoň jeden ze serverů oznámí, že Wacom vydal dva mobilní tablety a vstoupil tak na pole přenosných mobilních zařízení. Oznámí se tu kdejaká sprominutim p*čovina, ale tahle událost nikde… Přitom Wacom je obrovská firma, která už léta se nejen zabývá výrobou vlastních (nemobilních) tabletů ale i dotykových zařízení. Nevím tedy, jestli jim to v tom našem rybníce přijde jako zpráva nezajímavá, nebo ji prostě ignorujou, protože neví kdo je Wacom? Jsem zaskočen.

niky79
Anonym
niky79

Mně osobně Wacom nezajímá…

iphonak
Uživatel
iphonak

niky79: diky ze jsi nam dal vedet…