Domů » Bleskovky » iPad mini s retina displejem se zřejmě začne prodávat 21. listopadu

iPad mini s retina displejem se zřejmě začne prodávat 21. listopadu

Apple letos představil dva produkty, u kterých při odhalení neuvedl datum zahájení prodeje. Prvním byl Mac Pro a stále nevíme, kdy přesně na trh přijde. Druhým je iPad mini s Retina displejem a také stále nevíme, kdy by se začne prodávat. Oficiální informace říkají, že bude dostupný v průběhu listopadu. Jeho větší bratříček iPad Air jde do prodeje již zítra a bude dostupný i u nás, byť v omezeném množství.

 

Podle webových stránek prodejce Target.com by se nový iPad mini měl začít prodávat 21. listopadu. To by dalo menšímu tabletu dostatek předstihu před začátkem vánoční nákupní horečky, která obvykle startuje černým pátkem. Důvěryhodnost data zvedá i to, že Target je oficiálním partnerem Applu. Bylo by však neobvyklé, kdyby Apple začal s prodejem mobilního zařízení ve čtvrtek, takže nám nezbývá než čekat na oficiální vyjádření společnosti. iPad mini s retina displejem se začne prodávat za 9 790 Kč s DPH a u nejvyššího modelu se cena zastaví na 20 490 Kč s DPH.

David Podzimek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).