iOS dostane speciální režim pro použití v automobilech: Prohlédněte si první obrázky

Vypadá to, že velké technologické společnosti se budou snažit více prosadit v automobilovém průmyslu. Na veletrhu CES byl v této oblasti silně vidět Google a podpořil to i založením nové aliance. Nyní se přidává Apple – vývojář Steve Troughton-Smith zveřejnil několik screenshotů, které ukazují plánovaný režim systému iOS určený pro použití v automobilech. Vidíme na něm, jak si Apple představuje optimalizaci mobilního systému do silničního provozu.

  

Server 9to5Mac poznamenal, že koncept je značně odlišný od toho, co Apple prezentoval na Worldwide Developers Conference v roce 2013. Například přesun informačního řádku do vertikální pozice, díky čemuž získá více prostoru. Beta verze iOS 7.1 vydaná minulý rok obsahovala reference na „iOS in the Car“, proto můžeme předpokládat, že Apple plánuje tuto funkci přidat v některé z blížících se verzí mobilního operačního systému a tipujeme, že bychom se oficiálního představení mohli dočkat v průběhu června na konferenci WWDC.

David Podzimek

5 komentářů

 1. mceza (neregistrovaný)

  Jestli to udělajá tak kvalitně, jako Apple mapy, tak se mají motoristi na co těšit :D

 2. Ranfer (neregistrovaný)

  Na strankach o mobilech kazdej novinar pise jak se vsichni opici po iOS, jak z nej vsichni cerpaji, ale kdyz se zacne iOS 7 vice podobat WP tak to nic, nakonec to podle ruznych stranek skoro vypada ze WP okopirovalo iOS a ted kdyz vidim prostredi tehle appky tak je to nacichly Holo stylem z Androidu, ale o tom se nikdo nezmini… (proti iOS nic nemam, tohle mirim spis na recenzenty :) )

  • johny (neregistrovaný)

   se nepo*er

  • mceza (neregistrovaný)

   Ranfer: Johny je totiž úžasný grafik a jako grafik rozumí tomu, že Microsoft okopíroval všechny okolo, zatímco veškerý design iProduktů je zcela vlastní, úžasný a originální…

  • johny (neregistrovaný)

   Ty si desnej chudak:D podivej se, kam az si se dostal mcezo. Jen urazky, otravovani, arogance a kazdemu jsi tu pro smich. Pateticka figurka patetickeho serveru:D

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel