Domů » Bleskovky » iOS 9 pohání 75 % mobilních zařízení s nakousnutým jablkem

iOS 9 pohání 75 % mobilních zařízení s nakousnutým jablkem

Šíření systému iOS 9 na mobilní jablečná zařízení pokračuje. Po čtyřech měsících od zářijového uvedení na trh si jej nainstalovali tři čtvrtiny majitelů iPhonů, iPadů a iPodů. Na předchozí verzi iOS 8 stále zůstává 19 procent uživatelů, na starší verze pak připadá pouze 7procentní podíl.

  

iOS 9 v září zaznamenal velký úspěch, když si jej během prvních tří dní nainstalovalo 50 procent majitelů podporovaných zařízení (více informací). Poslední veřejnou verzí je iOS 9.2 z prosince letošního roku, zaregistrovaní vývojáři mohou od tohoto týdne testovat iOS 9.3 beta se spoustou novinek, jejichž přehled jsme vám přinesli v samostatném článku.  

 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Royce (neregistrovaný)

    Trh jablečných zařízení je tvořen 101% zařízení :-) Apple byl vždycky něco extra :-D

    • uni (neregistrovaný)

      Tak nejen Apple, i MS, tuhle jsem něco instalovat na W10…jo, grafické ovladače, instalace se zdařila, včetně 103% progresu:)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *