TOPlist

iOS 16.3 už příští týden! Zpřístupní skvělou novinku pro iCloud a opraví problém s displejem u iPhonu 14

iphone 14 pro dynamic island 1
  • Vydání iOS 16.3 je na spadnutí, dočkat bychom se údajně měli v úterý 24. ledna
  • Krom opravy vad na displejích iPhonů 14 Pro přinese pokročilé šifrování dat na iCloudu

Nejnovější aktualizace iOS 16.3 právě vstupuje do poslední fáze beta testování a ti, kteří již měli možnost ji vyzkoušet, hovoří o několika zásadních novinkách.

První z nich se týká iCloudu. Nedávno jsme informovali o související funkci pokročilé ochrany dat, která ale v tuto chvíli zůstává dostupná pouze pro uživatele v USA. Do celého světa by se měla rozšířit právě s aktualizací iOS 16.3. Nebude nutné nic platit, pouze si v nastavení aktivujete příslušnou volbu.iphone 14 pro dynamic island 1Nepřehlédněte

iOS 16.3 už příští týden! Zpřístupní skvělou novinku pro iCloud a opraví problém s displejem u iPhonu 14

Nová verze se též bude věnovat chybě, která postihuje některé modely iPhone 14 Pro a Pro Max. Při zapínání se na jejich displejích objevují zelené a žluté čáry. Nijak jinak se tento problém neprojevuje, avšak Apple již v minulosti potvrdil, že o problému ví a aktivně ho řeší. iOS 16.3 prý přináší funkční opravu.

Chystaná aktualizace zatím nemá pevné datum vydání. Spekuluje se však, že dorazí zkraje února. Tou dobou totiž na trh vstupuje nový HomePod 2. generace a tato aktualizace je pro jeho používání nezbytná.

Autor článku Jakub Fišer
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.

Kapitoly článku