Domů » Bleskovky » iOS 11 zařízne podporu pro 187 tisíc aplikací: nemáte nějakou z nich ve svém iPhonu?

iOS 11 zařízne podporu pro 187 tisíc aplikací: nemáte nějakou z nich ve svém iPhonu?

Už zanedlouho bude vypuštěna nová verze systému iOS s pořadovým číslem 11, která kromě spousty nových funkcí přinese odstranění podpory pro 32bitové aplikace. Těch je v App Store podle poslancích dat analytické firmy Sensor Tower zhruba 187 tisíc, z toho 38 619 titulů jsou hry, které již v iOS 11 nerozjedete.

Apple je patrně ještě po nějakou dobu v App Store ponechá, avšak dá se předpokládat, že další velká čistka jim vystaví úplnou stopku. Pokud si chcete zkontrolovat, zda po updatu přestanou fungovat některé aplikace ve vašem iPhonu / iPadu, máte možnost tak učinit v nabídce Nastavení > Obecné > Informace > Aplikace, kde se objeví seznam nainstalovaných 32bitových aplikací. V případě, že v systému žádnou takovou aplikaci nemáte, nic dalšího kromě počtu všech aplikací se zde nezobrazí.

iMyFone Umate Pro – bezpečné odstranění vašich dat z iOS zařízení
(reklamní text) Myslíte si, že je mazání textových zpráv, historie hovorů a dalších dat přímo z telefonu bezpečná tak, že nemůže dojít k obnově těchto dat? Bohužel může, jelikož data zůstanou uložena v telefonu a se speciálními nástroji je možné je obnovit. Nástroj iMyFone Umate Pro to však umí vyřešit a všechna data umí bezpečně smazat z vašeho iPhonu, iPadu či iPodu Touch.

Klíčové funkce iMyFone Umate Pro:

  1. kompletní odstranění dat z iOS bez možnosti obnovení: zprávy, kontakty, historie hovorů, fotografie a video, data prohlížeče…
  2. 100% odstranění dat aplikací třetích stran: WhatsApp, WeChat, Kik, Viber a další…
  3. bezpečné vymazání dat pro případ, kdy prodáváte svůj iPhone a nechcete, aby data někdo mohl obnovit.

Stáhněte si iMyFone Umate Pro pro Windows / pro Mac

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).