V Instagramu nově můžete zažádat o připojení se k živému vysílání

Na Instagramu můžete denně sledovat miliony uživatelů, kteří vysílají živá videa, reagovat na ně komentáři či srdíčky a před několika měsíci přibyla i možnost pozvat někoho z uživatelů do svého živého vysílání. Nyní do aplikace přichází další možnost, a tou je naopak žádost ostatních sledujících o připojení se k vašemu videu.

V praxi tato možnost funguje tak, že pokud se chcete při sledování jiného uživatele, který právě vysílá, připojit do jeho videa, můžete jej o to požádat. Na něm poté leží rozhodnutí, zda vám připojení dovolí, nebo ne. Žádosti se budou řadit za sebe, najednou se tedy může pokusit připojit neomezeně uživatelů. V případě, že setato funkce setká s nadšením, je možné, že bude do budoucna možné vysílat živě v několika lidech, podobně jako při konferenčních hovorech.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel