Domů » Bleskovky » Instagram nabídne offline režim. Zatím pouze pro jednu platformu

Instagram nabídne offline režim. Zatím pouze pro jednu platformu

Oblíbená sociální síť Instagram, zaměřená na sdílení obrázků, dostává novou aktualizaci, díky které můžete aplikaci používat do určité míry offline. K dispozici zůstanou příspěvky, které se stihly stáhnout během připojení k síti. U těch bude možné nechávat komentáře, ukládat si je, označit je srdíčkem, případně můžete přestat sledovat uživatele, kteří vás již tolik nezajímají.

insta_stories

Veškeré tyto změny se poté provedou na pozadí ve chvíli, kdy se opět se zařízením připojíte k internetu. Prozatím je offline mód dostupný pouze pro Android, pro jablečný iOS by snad mohl přijít brzy. Instagramu se také povedl husarský kousek – funkce Stories, tedy fotografie a videa, která během 24 hodin zmizí, a kterou okopíroval od Snapchatu, již denně používá přes 200 milionů uživatelů. To je více, než počet uživatelů právě u Snapchatu, kde tuto funkci v únoru používalo každý den 158 milionů uživatelů.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).