Instagram nabídne offline režim. Zatím pouze pro jednu platformu

Oblíbená sociální síť Instagram, zaměřená na sdílení obrázků, dostává novou aktualizaci, díky které můžete aplikaci používat do určité míry offline. K dispozici zůstanou příspěvky, které se stihly stáhnout během připojení k síti. U těch bude možné nechávat komentáře, ukládat si je, označit je srdíčkem, případně můžete přestat sledovat uživatele, kteří vás již tolik nezajímají.

insta_stories

Veškeré tyto změny se poté provedou na pozadí ve chvíli, kdy se opět se zařízením připojíte k internetu. Prozatím je offline mód dostupný pouze pro Android, pro jablečný iOS by snad mohl přijít brzy. Instagramu se také povedl husarský kousek – funkce Stories, tedy fotografie a videa, která během 24 hodin zmizí, a kterou okopíroval od Snapchatu, již denně používá přes 200 milionů uživatelů. To je více, než počet uživatelů právě u Snapchatu, kde tuto funkci v únoru používalo každý den 158 milionů uživatelů.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *