Sledujte nás na YouTube

Instagram má 300 milionů aktivních uživatelů měsíčně, přidává ověřené účty a překonává Twitter

Překonání této mety není významné jen proto, že by se jednalo o vysoké číslo. Znamená totiž i překonání 284 milonů aktivních uživatelů měsíčně, kterými se může pochlubit Twitter. Instagram, který koupil Facebook za 1 miliardu dolarů, tedy ukazuje svůj potenciál a potvrzuje své ambice. I tak se ale má od svého majitele co učit, na největší sociální síť světa se měsíčně připojuje více než 1,3 miliardy uživatelů. 

Krom toho bude brzy následovat ověřování účtů celebrit, umělců a značek, jako je tomu u obou dříve zmiňovaných tradicí. Ruku v ruce přijde také odstraňování účtů neaktivních, falešných, nebo vytvořených pouze za účelem rozšiřování spamu. Instagram společně s tímto prohlášením varuje, že se mohou snížit cifry vašich sledovatelů, právě v důsledku deaktivace výše zmíněných profilů.

Jakub Palata

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *