Domů » Bleskovky » Instagram má 300 milionů aktivních uživatelů měsíčně, přidává ověřené účty a překonává Twitter

Instagram má 300 milionů aktivních uživatelů měsíčně, přidává ověřené účty a překonává Twitter

Překonání této mety není významné jen proto, že by se jednalo o vysoké číslo. Znamená totiž i překonání 284 milonů aktivních uživatelů měsíčně, kterými se může pochlubit Twitter. Instagram, který koupil Facebook za 1 miliardu dolarů, tedy ukazuje svůj potenciál a potvrzuje své ambice. I tak se ale má od svého majitele co učit, na největší sociální síť světa se měsíčně připojuje více než 1,3 miliardy uživatelů. 

Krom toho bude brzy následovat ověřování účtů celebrit, umělců a značek, jako je tomu u obou dříve zmiňovaných tradicí. Ruku v ruce přijde také odstraňování účtů neaktivních, falešných, nebo vytvořených pouze za účelem rozšiřování spamu. Instagram společně s tímto prohlášením varuje, že se mohou snížit cifry vašich sledovatelů, právě v důsledku deaktivace výše zmíněných profilů.

Jakub Palata

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).