Domů » Bleskovky » Inspirace u Samsungu? iPhone 7 explodoval dřív, než dorazil k majiteli

Inspirace u Samsungu? iPhone 7 explodoval dřív, než dorazil k majiteli

Žhavé zprávy o explodujícím Samsungu Galaxy Note7 pomalu vyhasínají, internetem však nyní koluje kauza o podobně zničeném iPhonu 7 Plus. Objednal si jej kolega uživatele sítě Reddit s nickem kroopthesnoop, jeho nový jablečný telefon však dorazil v následujícím stavu.

iphone7-exp-3

Zatímco přijatý balík žádným viditelným poškozením netrpěl, originální krabička telefonu byla zničená a v ní se nacházel ohořelý telefon s viditelnými známkami promáčknutí. Uživatel uvedl, že se patrně stalo něco mezi továrnou a doručením, čili viní spíše doručovatelskou firmu než Apple. Gigant z Cupertina si přesto vyžádal zaslání telefonu na analýzu a nešťastnému majiteli zařídil u operátora AT&T náhradní kus.

Snad se potvrdí, že se jedná o ojedinělý problém a Apple nebude muset sáhnout k podobné svolávací akci, jako Samsung. Žádné další exploze nových iPhonů naštěstí evidovány nejsou.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

12 komentářů

 1. Nějaký Samsung zaměstnanec to dal do mikrovlné trouby. Ale chápu jeden vybuchlý iphone je doslova Eso v rukávu pro „tak kvalitní“ značku jako je Samsung.

  • Hm, nemáš ty náhodou jablečnej telefon??? Hlavně že je tohle za ty prachy „taková pecka“….

  • Sory, jsem Sony fanda. Ale chápu, že pro některé lidi je Samsung hate automaticky iniciativa Applu.

  • Hlavně seš divnej, když ten svůj trapnej příspěvek cpeš na všechny weby.

 2. Uplny nezmysel. Znaky po mechanickom poskodeni. Vyzera to ako kladivom.
  Odkedy bateria exploduje dovnútra?

 3. A co ta krabica? To ju prešiel snáď vysokozdvižný vozík v sklade :D.
  Pekne tam vydno odtlaceny predmet, ktorým bol telefon zasiahnuty.

 4. Tady je evidentní, že ke vzplanutí došlo jen díky drastickému poškození krabičky a tím pádem i telefonu.Ne tedy díky nekvalitě jako u Samsungu/Galaxy Note 7.

 5. Myslel som si že redakcia na smartmanii používa mozog. Ale bohužiaľ len prekladá všetky kecy z ostatných webov.
  Tuto došlo k jasnému poškodeniu hrubou silou, nejakým predmetom.
  Veď to bije do očí tie stopy a odretá farba, že to bolo mechanicky.

  Ale tak ano. Čitateľov nejako prilákať treba. Aj keď z toho bude bulvárny článok, hlavne prilákať čitateľov.

 6. iPhony vybuchovaly, vybuchujou a budou vybuchovat….. Samsung to odnich jenom zkopčil v masovější produkci……

  • Telefony vybuchuju. Vybudchli Xperie, vybuchli Nokie, vybuchli aj iPhony. Taky pruser ako Samsungu sa ale nestal nikomu.

  • Vybuchuje cokoli, do čeho strčíš nekvalitní napájení nebo tomu dopřeješ prostředí mimo pokyny v návodu. Samsung bouchá „sám o sobě“, je tam „trochu“ rozdíl;-)

 7. No … Note 7 s těma baterkama je průser. Ale ať je tohle fake nebo ne, podívejte se kolik se dá na netu najít zakopanejch výbuchů iPhone 6. Jen co já jsem našel, tři lidi popáleniny na noze od 1.do 3. stupně. Jeden musel dokonce dostat štěp, aby se mu ta díra vůbec zatáhnula … tak jako pro mě za mě ať si bouchaj Note 7 jak chtěj, narozdíl od iPhone 6 zatím nikomu neohrozily život.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).