Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » i4Siri: Získejte Siri na iPhone 4, 3GS nebo iPad

i4Siri: Získejte Siri na iPhone 4, 3GS nebo iPad

Pokud vlastníte některé ze zařízení, na kterém není hlasová asistentka Siri dostupná (iPhone 4, iPhone 3GS, iPad nebo iPod Touch 4G), určitě vás bude zajímat utilita i4Siri, která je dostupná prostřednictvím Cydie pro zařízení s jailbreakem. Díky nástroji i4Siri může hlasovou asistentku velice snadno dostat i do oficiálně nepodporovaných zařízení.


Návod: Jak dostat Siri do oficiálně nepodporovaných zařízení?

Návod na instalaci je velice jednoduchý (podrobný postup najdete v přiloženém videu výše). Do repozitářů stačí přidat adresu http://i4siri.com/repo a po refreshi databáze nainstalovat utilitu i4Siri. Po dokončení instalace stačí přejít do nabídky Nastavení v iOS zařízení a vybrat i4Siri. Posledním krokem je instalace certifikátu a pak už můžete vesele konverzovat s hlasovou asistentkou Siri.

A protože je víkend, přikládáme ještě jedno video na odlehčenou, kdy Siri zavítala do oblíbeného seriálu The Big Bang Theory :-).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

6 komentářů

 1. weth (neregistrovaný)

  Repo je momentalne prazdne, mozna pretizeny server…

 2. Mathew (neregistrovaný)

  Mně to teď chvíli fungovalo úplně v pohodě ale pak přestalo. Asi klukům nestíhají servery pod náporem uživatelů. Přeci jen zpracovávat takový množství dotazů asi nebude úplně sranda.

 3. Sr3l (neregistrovaný)

  Je to přes proxy serve, takže se na to nedá spolehnout. Server se přetíží a jste bez Siri. Radši SiriConnect.

 4. martin (neregistrovaný)

  super a teď mi poraďte jak to udělat aby to SIRI bylo dostupné na androidu Nexus One (Google N1) ? chtěl bych to tam dát otci, dal jsem mu telefon a jeho by to zajímalo, jde to nějak ? jakoby-Siri

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel