Domů » Bleskovky » Huawei Watch ve dvou elegantních edicích Elegant a Jewel představeny. Prodávat se budou i v ČR

Huawei Watch ve dvou elegantních edicích Elegant a Jewel představeny. Prodávat se budou i v ČR

Značka Huawei na CESu ukázala dvě nové edice svých chytrých hodinek na platformě Android Wear, které si rozumí nejen s telefony s Androidem, ale také s iPhony. Konkrétně se jedná o Huawei Watch Elegant a Jewel, které mají být určeny především pro dámy. Hardwarové parametry zůstaly stejné, změnil se design; hodinky mají kovové tělo potažené růžovým zlatem a namísto 42 mm mají průměr ciferníku 44 mm.

V případě verze Jewel najdeme po obvodu hodinek celkem 68 „kamínků“ od Swarovskiho. Pozitivní také je, že se obě varianty v průběhu prvního čtvrtletí objeví také na českém trhu, nicméně přesný termín zatím výrobce neoznámil. Cena za Huawei Watch Elegant by v Evropě měla být 499 euro (zhruba 13 500 Kč), edice Jewel by měla stát 599 euro (16 200 Kč). Oficiální ceny pro náš trh budou oznámeny později.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments