Domů » Bleskovky » Huawei v květnu představí Honor V8 s dvoučočkovým fotoaparátem

Huawei v květnu představí Honor V8 s dvoučočkovým fotoaparátem

Společnost Huawei před nedávnem představila dva vlajkové smaratphony P9 a P9 Plus, přičemž má v plánu odhalit ještě dva jejich deriváty – levnější verzi P9 Lite a tabletofon P9 Max. Kromě toho bychom se měli brzy dočkat nových přírůstků od značky Honor, která sice Huawei patří, ale vystupuje zcela samostatně. Čínská certifikace TENNA před nedávnem odhalila chystaný smartphone Honor 5c (více informací), Honor zase v Číně láká na představení modelu V8.

honorv8

Ten bude podle pozvánky představen 10. května a podle obrázku bude zřejmě disponovat fotoaparátem se dvěma čočkami, podobně jako Huawei P9 (první dojmy). Je možné, že výrobce vsadí na totožnou konfiguraci dvou 12Mpx snímačů a optikou s certifikací od společnosti Leica.

honor

Spekuluje se, že Honor V8 by měl být poháněn čipsetem Kirin 950 se 4 GB RAM, a v jeho výbavě nemá chybět ani čtečka otisků prstů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).