K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » Huawei P30 (Pro): známe české ceny a dostupnost

Huawei P30 (Pro): známe české ceny a dostupnost

Značka Huawei dnes na tiskové konferenci v Paříži představila své nové vlajkové modely Huawei P30 a Huawei P30 Pro. Na akci nechyběla ani naše redakce, díky čemuž si v tomto článku můžete přečíst naše první dojmy.

Nepřehlédněte – Takhle fotí Huawei P30 Pro. Kompaktní fotoaparáty v ohrožení?

Štědrá nabídka v rámci předobjednávek Huawei P30

Huawei v rámci představení obou novinek dnes v České republice spustil vlastní e-shop, ve kterém zákazníkům k předobjednávkám nabízí zajímavé bonusy. K telefonům Huawei P30 získáte při předobjednání přes e-shop výrobce (v termínu od 26. 3. do 2. dubna) chytré hodinky Huawei Watch GT v hodnotě 5 699 Kč zcela zdarma. K tomu dostanete 90denní záruku na výměnu displeje (telefony řady Huawei P30 bude nutné registrovat v aplikaci HiCare).

Huawei promoakce
Huawei v rámci předobjednávek nových modelů řady P30 a spuštění vlastního e-shopu chystá velmi zajímavou promo akci.

To ale není vše. Pokud ve výše uvedeném termínu na e-shopu Huawei nakoupíte a zaregistrujete se, získáte zdarma další dárek v podobě Bluetooth reproduktoru CM51. Kompletní znění podmínek akce si můžete přečíst zde. Pokud se přihlásíte k odběru newsletteru, můžete ještě získat 50% slevu na nákup příslušenství.

Huawei P30 a Huawei P30 Pro: cena a dostupnost

Prodeje Huawei P30 a P30 Pro u nás startují už dnes (26. března), novinky budou dostupné ve třech barevných variantách – černá (Black), Breathing Crystal a Aurora. Doporučená koncová cena byla stanovena na slušných 15 999 Kč včetně DPH.

Huawei P30 Pro u nás seženete ve dvou paměťových variantách. Verze se 6 GB RAM a 128GB interní pamětí stojí 22 499 Kč, za 8 GB RAM a 256GB úložiště zaplatíte 24 999 Kč včetně DPH. Později se počítá i s uvedením atraktivní  červené edice Amber Sunrise.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *