Domů » Bleskovky » Huawei P30 na MWC neuvidíme. Dočkáme se o pár týdnů později

Huawei P30 na MWC neuvidíme. Dočkáme se o pár týdnů později

Společnost Huawei na veletrh MWC přiveze svůj první ohebný smartphone s podporou sítí 5G, na nástupce loňských vlajkových modelů Huawei P20 si tak budeme muset počkat o něco déle, s největší pravděpodobností stejně jako loni na konec března.

Čínský gigant vydal pro polský trh tiskovou zprávu, ve které zmiňuje obchodní plány do budoucna. Kromě toho, že bude nabírat 100 nových zaměstnanců, aby zdvojnásobil počet lidí polského zastoupení, uvádí na konci zprávy informaci, že telefony řady P30 budou přestaveny na konci března v Paříži. Řada Huawei P20 byla loni představena ve stejném městě 27. března, takže se možná bude opakovat historie.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).