Domů » Bleskovky » Huawei P20 Pro nabídne vylepšené zpomalené video

Huawei P20 Pro nabídne vylepšené zpomalené video

V poslední době většina mobilních telefonů nabízí možnost zpomaleného záběru. Huawei nikdy nebyl mezi výraznými hráči tohoto odvětví, to se však může změnit s příchodem modelové řady P20. Video, které nedávno vypustil na sociální sítě samotný Huawei, zobrazuje salto vzad v podání mladého muže. Na videu se poté objeví nápis se třemi kruhy evokující trojitý fotoaparát, který bude okupovat zadní stranu modelu P20 Pro.

Bohužel není možné na samotném klipu ani v jeho popisku najít podrobnější informace o rozlišení nebo snímkovací frekvenci. Huawei Mate 10, který má shodný procesor jako připravovaný model P20, umí zpomalený záběr v maximálním rozlišení 1080p při 120 snímcích za vteřinu. Je tedy možné, že slow motion s větší snímkovací frekvencí videa budou exkluzivní pro model P20 Pro, to se však dozvíme až po oficiální premiéře 27. března.

Huawei P20 a P20 Pro

Standardní model P20 s 4 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti bude dostupný za cenu 679 € (cca 17 tis. Kč). Vybavenější verze P20 Pro za cenu 899 € (cca 23 tis. Kč) nabídne stejnou kapacitu vnitřního úložiště, ale paměť RAM se zvětší na 6 GB.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).