Domů » Bleskovky » Huawei Nova 3 na prvních fotografiích. Pod kapotou má tikat nový Kirin 710

Huawei Nova 3 na prvních fotografiích. Pod kapotou má tikat nový Kirin 710

Ve střední třídě je u společnosti Huawei a její dceřiné značky Honor skutečně plno, telefonů je v ní nepočítaně a vzájemně si konkurují. I přesto čínská firma chystá dalšího zástupce, který se bude svým sourozencům podobat, avšak namísto osvědčeného čipsetu Kirin 659 můžeme očekávat modernější Kirin 710. Co ještě o chystaném smartphonu Huawei Nova 3 víme?

Výkonnější dvojče Huawei P20 Lite

Po stránce designu nás čeká naprostá klasika vycházející z modelové řady P20. Vzadu najdeme skleněné lesklé tělo, v levém horním rohu vystupující duální fotoaparát, uprostřed pak čtečku otisků prstů. Z přední strany tohoto na obrázcích mnoho vyčíst nelze, přesto bychom opět vsadili na výřez uprostřed horní hrany displeje.

Podle spekulací se máme těšit na dvě paměťové varianty – 4/64 a 6/128 GB. Společně s novým Kirinem 710 má mít telefon dostatečný výkon telefonu vyšší střední třídy včetně nativní podpory operací využívajících umělou inteligenci.

Očekává se, že Huawei Nova 3 spatří světlo světa v průběhu července.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Mozem sa opytat, aky je rozdiel medzi huawei nova 3 a huawei nova 3a?? Uz som z toho cislovania fakt zmateny.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).