Domů » Bleskovky » Huawei Mate 10 na oficiálním snímku: těšíme se na duální fotoaparát

Huawei Mate 10 na oficiálním snímku: těšíme se na duální fotoaparát

Společnost Huawei vyslala do éteru novou upoutávku na chystaný smartphone Mate 10, který bude oficiálně představen 16. října. Na obrázku je k vidění zadní strana zařízení, která bude tradičně vybavena duálním fotoaparátem s logem značky Leica, tentokráte však budou čočky umístěny vertikálně.

Huawei také k obrázku Mate 10 přidal hashtag #beyondthegalaxy, což můžeme brát jako malé rýpnutí do konkurenčního Samsungu. Ten je totiž oproti Huawei ve značné výhodě, neboť již má svůj podzimní smartphone Galaxy Note8 (první dojmy) představen. A lépe na tom bude i Apple s novými iPhony, na které se Huawei chystá zaútočit.

Huawei Mate 10 zná datum své premiéry. Podle pozvánky se vyplatí čekat

V předchozí upoutávce Huawei uvedlo, že Mate 10 bude smartphone, na který se vyplatí počkat. Než však bude představen, budou nové iPhony plnit kapsy miliony kapes.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Naco ti je blesk?? Ved si zasvietis baterkou :))
    Ked sa pozries na ten obrazok tak je vidiet ze im islo len oto aby bolo vidiet hlavne dualny fotak. Ostatne sa dozvies ked ho predstavia ;)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).