Domů » Bleskovky » Huawei Mate 10 dorazí ve dvou verzích, bez rámečků bude pouze jedna z nich

Huawei Mate 10 dorazí ve dvou verzích, bez rámečků bude pouze jedna z nich

Společnost Huawei představí 16. října svůj nový vlajkový smartphone Mate 10. Bude se jednat o pokračovatele loňské řady Mate 9, který má podle šéfa čínské společnosti zatopit Applu a jeho iPhonům. Jednou z potvrzených novinek, které Huawei použije vůbec poprvé, má být bezrámečkový EntireView displej, ten ale dostane pouze ten nejvybavenější model.

Huawei Mate 10 totiž podle posledních informací z Číny dorazí ve standardní variantě s tradičním designem, a pak ve verzi Pro, která bude mít bezrámečkový displej. Podobně společnost Huawei přistoupila i loňskému Mate 9, jehož verze Pro dostala displej zahnutý. Kvůli bezrámečkovému displeji má mít Mate 10 Pro čtečku otisků prstů na zadní straně, zatímco standardní model ji bude mít pod displejem. Huawei Mate 10 a 10 Pro bude pohánět nový čipset Kirin 970.

Kirin 970 odkrývá své specifikace: jaké dělo bude pohánět Huawei Mate 10?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Marek Studnicka

    Jsem upřimně zvědav,jak chce zatopit Iphonům,jisté jen jedno,že verze Pro bude asi také hodně mastná,tak právě aby tou cenou nezatopili Nám případným zájemcům

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).