TOPlist

Huawei Honor: Kdy se dostane na český trh a kolik bude stát?

Společnost Huawei uvádí svůj nejnovější smartphone  s operačním systémem Android 2.3 – Huawei Honor. Jedná se o elegantní, 10,9 mm tenký telefon se 4″ FWVGA displejem. Telefon je dále vybaven 1,4 GHz procesorem, 8Mpx fotoaparátem s podporou HDR a 2Mpx přední kamerou. Největší předností smartphonu Honor je 1 900mAh baterie, díky které by měl telefon vydržet až tři dny na jedno nabití. „Mimořádně dlouhá životnost baterie má pro výkon chytrých telefonů zásadní význam. Touto předností se Huawei Honor rázem řadí na přední místo mezi smartphony s nejdelší výdrží a 4palcovým displejem,“ uvádí David Arzt, Marketing Manager společnosti Huawei.

Zda telefon opravdu v reálném provozu vydrží až tři dny na jedno nabití ověříme, až jej budeme mít k dispozici na recenzi. Huawei Honor bude dostupný začátkem příštího roku ve dvou barevných provedeních (černá a bílá). Předpokládaná maloobchodní cena se bude pohybovat pod hranicí 9 000 Kč včetně DPH.

- 
Huawei Honor se v České republice bude prodávat pouze ve dvou barevných variantách

-

Zdroj: tisková zpráva

Autor článku Michal Javůrek
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku