Domů » Bleskovky » Huawei dbá na softwarovou podporu: Oreo brzy dostanou Honory 9, 8 a 8 Pro

Huawei dbá na softwarovou podporu: Oreo brzy dostanou Honory 9, 8 a 8 Pro

Společnost Huawei se chystá pomalu vypouštět aktualizaci na nejnovější Android 8.0 Oreo pro několik smartphonů své podznačky Honor.

Jako první se dočkají majitelé smartphonů Honor 9 a V9; ti již mohou Oreo testovat od minulého, pokud jsou členy uzavřeného Early Adopters Programu. Ředitel Honoru George Zao v jednom z rozhovorů také potvrdil, že je v přípravě aktualizace na Honor 8 Pro (tedy globální verzi Honoru V9), a pro Honor 8. Pro tyto dva telefony se systém aktuálně nachází ve stádiu beta verze, zda bude uvolněna k veřejnému testování, je zatím nejisté. Zao také potvrdil, že se nejedná o jediné Honory, které Oreo dostanou, dočká se i nedávno představený Honor 7X a pár dalších modelů.

Recenze Honor 9: skvělá výbava za dostupnou cenu

Majitelé zmíněných telefonů se mohou těšit nejen na novinky od Google, ale také nového prostředí EMUI 8.0 od Huawei, které přinese několik vylepšení z hlediska uživatelského prostředí, bezpečnosti, výdrže na baterii, nového asistenta, apod. Kdy bude update vypouštěn, však v tuto chvíli nevíme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

10 komentářů

 1. Neřekl bych, že na ní zrovna Huawei dbá, když ani loňská vlajková loď P9 nejspíše Oreo nedostane.

 2. Reakce: V nadpisu máte omylem Huawei nebo v článku omylem ředitele Honoru.

  • „Huawei dbá na softwarovou podporu“ „Ředitel Honoru George Zao v jednom z rozhovorů také potvrdil..“ Huawei je majitelem Honoru, takže Huawei se stará o podporu. Ředitel Honoru potvrdil, kterých smartphonů se podpora rýká. Zcela logické, co na tom zase nechápeš?

  • Proč tedy čteme, že update vydává OnePlus a nečteme,. že update vydává (se stará) Zoppo? Už chápeš?
   Jak jsi dnes začal, tak končíš co?:)

  • To bude nejspíš tím, že mezi slovy „stará se“ a „vydává updaty“ je podstatný rozdíl. O podporu se stará Huawei, který Honoru udává, mimo jiné, které telefony budou mít jakou podporu. Updaty pak vydává Honor. Chápu, mimo tvoje chápání, ale ber to tak.

 3. Jak Honor, tak Huawei jsou na tom s aktualizacemi tragicky, sorry jako.

  • Souhlas, loňské vlajkové modely bez Orea, předloňské P8, Mate 7 a Mate S bez Marshmallow a bez bezpečnostních aktualizací, jděte se zahrabat s touto politikou, Huawei/Honor never more…

  • Oprava bez „Nougatu“, zůstali na Marshamallow.

 4. HUJA-FUJ už nikdy více ,mám P9 L19 a aktualizace je KATASTROFA!!!!!!

 5. Mám Honor 8 už druhým rokem a za mě naprostá spokojenost, telefon šlape 100% po celou dobu a to, že některý update nevyleze prostě hned, je mi úplně u prdele. Značku bych neměnil, naprostá spokojenost. Měl jsem tu čest s iPhony, Samsungy (dlouhodobou zkušenost) a děkuji nechci. Díky bohu za Honor.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).