Cena:

Huawei chystá véčko s ohebným displejem. Dorazit by mělo ještě letos

Huawei Flip 2

Z čínských zdrojů nedávno přišla informace o tom, že společnost Huawei vyvinula zcela nový kloub pro ohebné smartphony, který má být spolehlivější, prostorově úspornější a levnější na výrobu. S výsledkem se pravděpodobně setkáme ještě letos, neboť začínají prosakovat informace o blížící se premiéře dalšího ohebného telefonu této značky.

Huawei Mate V 2

Na rozdíl od minulých modelů má mít chystaná „skládačka“ od Huawei véčkovou konstrukci, bude se tak jednat o konkurenci smartphonů Samsung Galaxy Z Flip nebo Motorola Razr. Huawei by u tohoto modelu mohl zužitkovat technologii ohebné heatpipe, kterou si nechala patentovat v loňském roce.

huawei mate v

Huawei Mate V: premiéra den před Vánoci?

Podle nejnovějších informací z čínské sociální sítě Weibo by se chystané véčko mělo jmenovat Huawei Mate V a mělo by si odbýt premiéru den před Štědrým dnem, tedy 23. prosince. Nemá se přitom jednat o jedinou chystanou novinku, tento model údajně doprovodí i televizor, notebook a chytrý náramek Fit Mini.

Huawei Fit

Pochopitelně se bude jednat o čínskou premiéru, takže dostupnost těchto zařízení na globálním trhu je spíše nepravděpodobná.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.