Domů » Bleskovky » Huami Amazfit X: futuristický náramek se zahnutým displejem zamíří do prodeje

Huami Amazfit X: futuristický náramek se zahnutým displejem zamíří do prodeje

Firma Huami, která je dvorním výrobcem nositelného příslušenství pro společnost Xioami, představila letos v létě dvoje nové hodinky a ukázala i zajímavý náramek Amazfit X se zahnutým displejem. Zatímco hodinky se začaly prodávat krátce po představení, na náramek se stále čeká. Nyní však čínská firma potvrdila, kdy se z prototypu stane finální produkt určený do koncového prodeje.

amazfit x 2

Amazfit X se začne vyrábět

Náramek Amazfit X disponuje zahnutým AMOLED displejem s úhlopříčkou 2,07″, což je výrazně více než mají výrobky od konkurence. Displej má nabídnout jemnost 326 ppi a jas až 430 nitů. Uvnitř náramku se dále bude nacházet akumulátor s kapacitou 220 mAh, v jehož silách bude udržet zařízení nabité až sedm dní.

amazfit x 1

Bohužel Amazfit X má stále datum zahájení prodeje daleko před sebou, masová výroba se podle výrobce rozběhne až v druhé polovině příštího roku.

Titanová verze Amazfit GTS

Huami také představilo produkt, který se dostane na pulty obchodů ještě před Vánoci; je jím speciální titanová edice hodinek Amazfit GTS. Výbava patrně zůstává stejná jako u původního modelu, hlavní odlišností je materiál těla a cena, která je pro čínský trh stanovena na 1 299 CNY (asi 4 300 korun bez DPH). Tyto hodinky se na čínském trhu začnou prodávat 16. prosince.

amazfit gts titan

Amazfit Sports Watch 3 Star Wars Limited Edition

Za tímto obludně dlouhým názvem se skrývá poslední představená novinka, kterou je limitovaná edice hodinek Amazfit Sports Watch 3. Ta přináší především nový červeno-bílý řemínek a také nové ciferníky inspirované ságou Star Wars.

sports watch 3 sw

Hodinky se začnou v Číně prodávat 19. prosince za cenu 1 699 CNY (asi 5 600 korun bez DPH)

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. Prosím vás co je na tomhle náramku futuristického? Jestli to má být ten zahnutý displej tak takový má i Samsung a měl je i pár let na zpět :-D

  • Fakt? Ukaž. By mě zajímalo. Jediný kdo ma tak je ZTE Alpha.

   • Nevím jak se jmenovali ale Samsung je měl taky dokonce v době S7 možná že tohle má ten displej jen delší ale s tím zahnutím takhke vypadali náramky od Samsungu

   • Jmenuje se to Samsung Gear Fit2. Mám ho už možná dva roky .. [odkaz]

   • Asi tak, tak že o nic futuristického se nejedná někdo je už předběhl :-D to slovo asi aby článek zaujal :-D

   • No, není to moc podobné ale budiš, ale ZTE je na tom nejlépe.

   • Prvni sportovni naramek, co jsem zaznamenal ja, byl Microsoft Band 2, predstaveny v roce 2015…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).