Sledujte nás na YouTube

HTC unikl tajný seznam chystaných zařízení

Zahraničnímu serveru PocketNow se podařilo získat tajný seznam, na kterém jsou názvy chystaných telefonů značky HTC. Jeho redaktoři tvrdí, že tento dokument dostali již dříve, nicméně nezveřejnili jej hned, ale počkali, dokud se informace nepotvrdí. Překvapivě se tak stalo a několik nových zařízení, jejichž jména jsou na této listině, byla skutečně společností HTC představena, nebo jejich fotografie a specifikace přinejmenším unikly dříve na internet. Konkrétně se jedná o tyto modely: Bliss, Edge, Eternity, Holiday, Omega, Pico, Pop, Ruby, Runnymede, Vigor a Prime. Mimo zmíněných zařízení se na seznamu ale nachází ještě dalších 24 dosud nepředstavených kousků, podívejme se tedy jaké názvy nesou:

Act, Alpha, Bliss, Blue, Cybertron, Edge, Elite, Eternity, Fighter, Fit, Flick, Glider, Grande, Holiday, Jet, Key, Layer, Omega, Pico, Pop, Prime, Quattro, Radiant, RTP, Ruby, Runnymede, Splendor, Square, Tag, Tahiti, Tube, Veloce, Vigor, Villa, Vitesse.

-

Je třeba zdůraznit, že se jedná o tovární názvy a jejich finální podoba se cestou na trh ještě může změnit, stejně tak je třeba brát v úvahu i fakt, že ne všechna zařízení musí být zákonitě představena. I přesto je ale velice pravděpodobné, že v budoucnu některé z těchto názvů uslyšíme na keynote společnosti HTC.

Zdroj: PocketNow

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

13 komentářů

 1. pepan6680 (neregistrovaný)

  Kdyby mezi nimi bylo něco s klávesnicí…

 2. Revin (neregistrovaný)

  Je fakt, že Androidů s klávesnicí je hrozně málo, hlavně tady u nás v ČR. Nedávno chtěl brácha nějaký poradit a sám jsem koukal, že kromě low-endů jako Cha Cha toho moc není…

 3. asahi (neregistrovaný)

  2Revin: moc jich neni, ale vybrat se da. Za 5 tisic je vyborna Xperia mini pro s dobrym hw a za neco malo vic pak vetsi pro.

  • uni (neregistrovaný)

   Ještě je tu Desire Z, ale upřímně řečeno, tento model je dost nezajímavý po uvedení Xperie Pro, to je pravda.

  • Nerv (neregistrovaný)

   uni: Nechápu co je na Desire Z nezajímavé. Osobně ho mám již rok a nemohu si na něj stěžovat. Xperie Pro má pouze lepší foťák. Jinak dle mě za Zetkem zaostává.

 4. esaras (neregistrovaný)

  No bomba…moc bych se nedivil, kdyby vsech tech nekolik desitek telefonu vydali v pristim roce. To je mi pak jasne, ze se spatne dodrzuje aktualni verze systemu.

 5. xxmz (neregistrovaný)

  Tímto tempem zachvíli nebudou mít kde brát názvy.

 6. Thab (neregistrovaný)

  Spíš než jako seznam konkrétních chystaných zařízení mi to připadá jako seznam názvů, které hodlají v budoucnu použít.

 7. htcjirka (neregistrovaný)

  Eternity je tovarni nazev pro HTC Titan,je tam spusta nazvu zarizenich,ktere uz jsou venku.

 8. Palinno (neregistrovaný)

  [odkaz]

  Nic prekvapujuce pre nas HTCkarov :D

 9. vosa (neregistrovaný)

  Velmi užitečný mít široký výběr telefonů, na které se dostanou nejvýš 3 aktualizace… ale aspoň nekopírujou Apple, ne? :D … je to plus?

 10. s.s.rock (neregistrovaný)

  Ja nechapu proooooc furt nekdo porovanava android z apple. Je to jako srovnavat brambory s hruskama. Apple si prece dela vsechno sam, jak fony tak system. Mimochodem kolik aktualizaci vydal apple a kolik android?? Kolik vyrobcu pouziva android?? Mimochodem android s klavesnici je pekna hloupost. Mobil si krasne vystaci s displejem a klavesnice ta zarizeni akorat zprzni. :-(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *