HTC U12+: nová aktualizace zlepší výdrž, zrychlí systém a vylepší „mačkání“

Společnost HTC neustále vylepšuje svůj nejnovější vlajkový model HTC U12+, jehož recenzi jsme vám před nedávném nabídli – přečíst si ji můžete zde. Dnes výrobce vydal novou aktualizaci, která konečně vylepšuje citlivost bočních senzorů, za které jsme v naší recenzi udělovali záporné body. Součástí balíčku jsou i nové ovladače čipu od Qualcommu, což se pozitivně projeví na celkové výdrži baterie. Reakce operačního systému Android byly svižné už od počátku, přesto nejnovější update přináší další mírné zrychlení.

Další dvě novinky se týkají aplikace pro fotografování – přibyl zde plynulý zoom při nahrávání videa a naopak zmizel limit délky videa při nahrávání 4k videa s 30 snímky za vteřinu. Součástí aktualizace je také červnová bezpečnostní sada.

 

Velikost instalačního souboru je zhruba 436 MB. V případě, že vám HTC U12+ aktualizaci nenabídl automaticky, přejděte do nabídky Nastavení – O systému, kde update vyvoláte ručně.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentáře

  1. lololol (neregistrovaný)

    Je tu na tejto stranke vobec niekto, kto ma tento telefon?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *