Domů » Bleskovky » HTC U11 dorazí v létě v atraktivní červené barvě

HTC U11 dorazí v létě v atraktivní červené barvě

Společnost HTC před nedávnem představila svůj skvěle vybavený vlajkový smartphone U11 s unikátním ovládáním. Telefon je nejen výkonný, ale i dobře vypadá, bohužel z představených barevných variant je u nás prozatím dostupný pouze v černé a stříbrné.

HTC U11 oficiálně: výkonná bestie, kterou budete chtít mačkat

Na modrou a bílou si prozatím musíme nechat zajít chuť, avšak HTC nás alespoň na svém Facebooku láká na léto, kdy telefon dorazí v barvě Solar Red, tedy v červené. Předpokládáme, že cena i výbava zůstane stejná jako u ostatních modelů, přesné datum uvedení červeného HTC U11 na náš trh zatím nemáme.

Podle následujícího GIFu z AndroidCentral bude tělo telefonu měnit barvu od oranžové po červenou, v závislosti na úhlu dopadu okolního světla.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. A už HTC sebere koule a pošle z toho nějaké prachy do (RED)?

  2. Trochu mi to připomíná plast :-D jako u G FLEX 2 RED. Jinak i SONY XZ Premium bude mít RED barvu.

  3. A recenze bude na REDtube :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).