Domů » Bleskovky » HTC se stále příliš nedaří. Jaké jsou další plány značky?

HTC se stále příliš nedaří. Jaké jsou další plány značky?

Co čtvrtletí, to neuspokojivé finanční výsledky. Každý kvartál přichází společnost HTC o finance, neboť na výrobě a prodeji smartphonů dlouhodobě nevydělává. I přesto segment mobilních telefonů opustit nehodlá.

HTC U12 Life

Podle zdrojů serveru DigiTimes HTC připravuje ještě jeden smartphone pro letošní rok, další pak na počátek roku příštího. Tchajwanský výrobce se chce dále angažovat ve svých technologiích souvisejících s virtuální realitou, kterou považuje za klíčovou v budoucím vývoji mobilních zařízení.

Kromě toho má v plánu investovat do vývoje umělé inteligence, blockchainu a 5G sítí. HTC by mělo už příští měsíc začít prodávat první blockchain telefon na světě nazvaný Exodus, kromě toho prý hodlá představit novou variantu HTC U12 life s 6 GB RAM a 128GB pamětí.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments