HTC Rhyme: S poctivým obsahem v balení (unboxing video)

V pátek nám do redakce dorazil nový smartphone od společnosti HTC, který se může pochlubit poměrně originálním obsahem balení. Kromě telefonu samotného a základního příslušenství v něm navíc najdeme dokovací kolébku, ochranné pouzdro, sluchátka s kabelem, který se nezamotá, a také jednu specialitu, kterou zatím žádný jiný výrobce nenabídl. Schválně vám neprozradíme o co se jedná, to si necháme až na závěr videa. Nyní se pustíme do řádného testování a v následujících dnech se můžete těšit na plnohodnotnou recenzi.

HTC Rhyme je dostupný ve třech barevných provedeních – Clearwater, Hour Glass and Plum. U námi testované edice Hour Glass je veškeré příslušenství laděno do bílé barvy a u dalších variant je opět laděno tak, aby se barevně hodilo k telefonu samotnému.

Operační systém Android ve verzi 2.3.5 je obohacený o uživatelské prostředí HTC Sense ve verzi 3.5, které má zcela přepracovanou hlavní obrazovku a změnil se i vzhled nabídek. O tom si ale více povíme až v recenzi samotné.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku