TOPlist

HTC Rezound s HD displejem, 1,5GHz CPU a LTE představen

Za několik hodin se v New Yorku koná tisková konference HTC, na které bude představen high-endový smartphone pro americký trh. HTC se bohužel nepodařilo všechny informace uhlídat a na internet se už stihly dostat oficiální obrázky, které prozrazují, že dnes bude představen telefon s názvem Rezound a určený bude exkluzivně pro amerického operátora Verizon. Ve výbavě najdeme dvoujádrový procesor od Qualcommu s taktem 1,5 GHz, jemný HD displej (720 x 1280 px) s úhlopříčkou 4,3″ (technologie Super LCD). Pro fotografování by měl být připravený 8Mpx fotoaparát s duální přisvětlovací diodou a možností nahrávat fullHD video (1080p). HTC Rezound bude podporovat LTE sítě a setkáme se u něj i s technologií Beats Audio. Na americký trh by měl dorazit v polovině listopadu s Androidem 2.3.4, nicméně v budoucnu se počítá s aktualizací na Android 4.0. Doufejme, že se později dočkáme i verze pro evropský trh; HD displej je pro spoustu uživatelů velkým lákadlem.

-

Aktualizováno ve 21:00: HTC Rezound pro CDMA sítě byl před malou chvílí oficiálně představen (podpora LTE, HD displej, Beats Audio, Android 2.3.4, 1 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti, 8Mpx fotoaparát, fullHD video). Hardwarové parametry najdete v našem katalogu. Americký operátor Verizon jej začne prodávat už 14. listopadu, cena pro volný prodej zatím zveřejněna nebyla, ale se smlouvou jej bude možné pořídit už za 299 USD (zhruba 5 400 Kč). Součástí balení budou špuntová sluchátka Beats.

- - -

- - -

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku