Domů » Bleskovky » HTC Exodus lze nově koupit za obyčejné peníze

HTC Exodus lze nově koupit za obyčejné peníze

Blockchainový smartphone HTC Exodus byl představen loni v říjnu, od prosince jej bylo možné zakoupit na speciální webové stránce za kryptoměny Bitcoin, Ethereum a Litecon. Díky klesajícím cenám kryptoměn jej bylo možné pořídit za zajímavé ceny, ovšem bez nich jste si mohli o tomto telefonu nechat jen zdát. Nyní však HTC umožňuje na svých stránkách platbu v běžných penězích.

Cena HTC Exodus je stanovena na 749 EUR, což je asi 19 200 korun. Za tyto peníze dostanete vlajkový smartphone s 6palcovým Quad HD+ displejem, procesorem Qualcomm Snapdragon 845, 6 GB RAM, 128GB pamětí a duálním fotoaparátem na zádech (12 + 16 Mpx) i vpředu (8 + 8 Mpx). Oproti běžným telefonům se HTC Exodus liší designem s průhlednými zády, a hlavně zabezpečeným prostorem pro ukládání šifrovacích klíčů od kryptoměn, NFT cenností a klíčů od uživatelských dat uložených v blockchainové síti.

HTC Exodus si můžete zakoupit na těchto stránkách.

Hardwarové parametry HTC Exodus 1
Systém: Android 8.1
Rozměry: 156,6 x 73,9 x 8,7 mm, Hmotnost: neuvedena
Procesor: Qualcomm Snapdragon 845, octa-core 4x 2,7 GHz Kryo 385 Gold, 4x 1,7 GHz Kryo 385 Silver
RAM: 6 GB, Interní paměť: 128 GB, Pam. karta:
Displej: Super LCD 6, 6", Quad HD+, 1440 × 2880 px
Fotoaparát: 12 + 16 Mpx, f/1.8, Přední kamera: 8 + 8 Mpx, Full HD video, HDR režim
Bluetooth: 5.0, Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac, NFC:
Konektor: USB-C
Baterie: 3500 mAh Li-Ion, Rychlé nabíjení:
Bezdrátové nabíjení:

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Milan (neregistrovaný)

    Ty prodeje musí být zavratné:-)

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *