Domů » Bleskovky » HTC Desire 10 Lifestyle má být levný a stylový: Odnese to ale výkon (aktualizováno)

HTC Desire 10 Lifestyle má být levný a stylový: Odnese to ale výkon (aktualizováno)

Společnost HTC hodlá v nejbližších týdnech, patrně již na veletrhu IFA, představit dvojici smartphonů řady Desire – vybavenější model Desire 10 Pro a dostupnější Desire 10 Lifestyle. U prvního jmenovaného známe vzhled, druhý zase postupně odhaluje svoji výbavu.

HTC_desire_10_pro_2
Takto má vypadat HTC Desire 10 Pro. Bude Desire 10 Lifestyle jeho levnější obdobou?

Tvůrce neoficiálních ROM pro smartphony HTC vystupující na Twitteru pod přezdívkou @LlabTooFeR prozradil, že Desire 10 Lifestyle bude pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 400. Tento čip je již dosti vousatý a dnes spadá do low-endu; nezbývá tak než doufat, že se bude jednat spíše o některého z jeho nástupců z řady Snapdragon 4xx, např. 410.

Podle dřívějších spekulací má smartphone dostat 5″ nebo 5,5″ displej s HD rozlišením, 2 GB RAM a 16/32 GB vnitřní paměť. Chybět nemají reproduktory BoomSound a dvojice fotoaparátů o rozlišení 5 a 13 Mpx. Cena HTC 10 Desire Lifestyle by podle @LlabTooFeR neměla přesáhnout 200 dolarů, tedy 4 800 korun bez DPH.

Aktualizováno

Výše uvedené parametry potvrzuje i snímek z benchmarku AnTuTu.

d10

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Načo tam páchajú 5,5 HD displej?
    Úplne by stačil 4,7″ tam by HD ani tak nevadilo, a bol by to pekný malý telefón s dostatočným výkonom na jednoduchú prácu. A nie lopata čo ani do vačku nezmestí, s rasterom viditeľným aj z 3 metrov.

    • Filip (neregistrovaný)

      Přesně tak velké uhlopříčky jsou k ničemu, kdyby tak někoho konečně napadlo udělat telefon s menší uhlopříčkou a plnou výbavou…..bylo by na světě líp

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).