Sledujte nás na YouTube

HTC 10 nově pořídíte v červené a zlaté barvě. A navíc s 15% slevou

Značka HTC uvedla do prodeje dvě nové barevné varianty svého vlajkového modelu HTC 10 (recenze). Ke dvěma původním variantám (Carbon Grey a Glacier Silver) nově přibyla také zlatá Topaz Gold a červená Camellia Red verze. Výrobce si navíc při této příležitosti přichystal 15% slevu, díky které lze telefon získat za 17 722 Kč namísto původních 20 849 Kč. Slevu lze využít v oficiálním e-shopu výrobce, kde při objednávce zadejte kód HTC15.

HTC 10 barevné varianty
HTC 10 můžete pořídit ve 4 barevných variantách

Recenze HTC 10: Návrat mezi elitu

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *