Cena:

Hra nonstop Chuck Norris vychází pro Android a iOS: zbraň může být vše, co je po ruce

Nezničitelný Chuck Norris slaví 77. narozeniny a jako dárek k tomuto životnímu výročí si nadělil mobilní hru nazvanou po něm. Jedná se sice pouze o předělávku mlátičky Nonstop Kniht, ale s Chuckem Norrisem si užijete mnohem více legrace.

chuck

S hlavním protagonistou chodíte světem a likvidujete hordy nepřátel, kteří se vám postaví do cesty. Jako zbraň lze použít vše, co je zrovna po ruce (baseballová pálka, vidle, selfie tyč), a pokud by po ruce nic nebylo, vždy vás může zachránit legendární kop z otočky.

Nonstop Chuck Norris (iOS/Android) - My Game, My Rules

Veškeré předměty a schopnosti si během hry postupně odemykáte, rychlejší cestou je jejich přímé zakoupení skrze mikrotransakce. Samotnou hru si nicméně můžete pro Android a iOS stáhnout zdarma, k hraní navíc není zapotřebí připojení k internetu.

‎Nonstop Chuck Norris
Cena: zdarma+
Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.