Domů » Bleskovky » Hra Age of Empires: World Domination byla odložena na příští rok

Hra Age of Empires: World Domination byla odložena na příští rok

Již letos v létě měla na mobilní zařízení přijít hra, honosící se slavným jménem Age of Empires: World Domination. Nakonec však jména populární série využila pouze odbočka Castle Siege pro zařízení se systémem Windows (Phone) a na předělávku originální série pro mobilní zařízení se stále čeká. A podle vyjádření vývojářského studia KLab se ještě nějakou chvíli čekat bude.

  

Společnost na svých oficiálních stránkách uvedla, že brzké uvedení této ambiciózní mobilní hry by bylo na úkor její kvality, tudíž posouvá datum vydání do roku 2015. Vývojáři KLab zároveň děkují fanouškům za zpětnou vazbu, je tedy možné, že oficiální trailer, z nějž jsme měli i my rozporuplné pocity, u fandů série nesklidil úspěch a společnost se rozhodla hru přepracovat. Snad se tedy příští rok dočkáme strategické pecky, která bude dělat čest svému jménu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).