Domů » Bleskovky » Honor Watch Magic 2 dnes koupíte za nejlepší cenu na trhu

Honor Watch Magic 2 dnes koupíte za nejlepší cenu na trhu

Pakliže vás láká nákup chytrých hodinek, konkrétně Honor Watch Magic 2, které v naší recenzi nedopadly vůbec špatně, pak zbystřete. Síť prodejen Mobilní Pohotovost nabízí tento kousek za exkluzivní cenu 3 290 Kč ve variantě Hebe Black. Jen s rozhodováním příliš neotálejte, za tuto exkluzivní cenu jsou k dispozici pouze dnes, 25. května.

honor magic watch 2 5
Honor Watch Magic 2

Honor Watch Magic 2 sází na ocelové tělo, prvotřídní design či dlouhou výdrž na baterii. V našem testu obstály také sportovní funkce, kde jsou hodinky velmi přesné. Pokud zrovna neholdujete proprietárnímu systému z dílny Honoru, pak Mobilní Pohotovost ukrývá ještě jedny hodinky za velmi dobrou cenu, konkrétně Fossil Carlyle HR Gen5 se systémem WearOS. Za cenu 6 599 Kč je levněji také neseženete.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

4 komentářů

  1. Doprčic, to tahle akce nemohla být minulý týden? Já si ty Honor watchky zrovna koupil :-D

  2. Víte o tom že nabízená verze na MB je ta menší ze které nelze volat…Za větší chtějí o litr více než stála do konce víkendu…

    • To asi ví, protože v textu píší, že se jedná o variantu Hebe, což je právě ta menší 42mm.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).