Domů » Bleskovky » Honor View 20 zepředu i zezadu. Dorazí i ve speciální Maserati edici

Honor View 20 zepředu i zezadu. Dorazí i ve speciální Maserati edici

Značka Honor představí 26. prosince v Číně nový vlajkový smartphone nazvaný V20, na konci ledna se pak v Paříži odehraje jeho globální premiéra, která jeho jméno změní na View 20. Honor ještě před oficiálním odhalením vypouští do světa některé střípky, které chystanou novinku částečně poodhalují.

Selfie kamerka v díře

Ze zveřejněných plakátů na sociálních sítích je například patrné použití takřka bezrámečkového displeje, přičemž čelní kamera bude umístěna do otvoru v levém horním rohu displeje. Bradička bude o něco tlustší než zbývající rámečky, to však dnes není nic nestandardního. Internetem také koluje fotografie zadní strany, a to hned speciální edice vzniklé ve spolupráci s automobilkou Maserati.

V levém horním rohu zad bude umístěn fotoaparát se třemi vertikálně osazenými čočkami, LED bleskem a potvrzením, že fotoaparát bude využívat umělou inteligenci. Jeden s vypuštěných plakátů na čínské sociální sítě také potvrzuje, že zadní kamera bude schopná zaznamenávat super slow motion videa s 960 snímky za vteřinu.

Další plakáty prozrazují, že selfie kamerka bude mít rozlišení 25 Mpx, akumulátor dostane kapacitu 4 000 mAh a chybět nebude ani pokročilá GPS schopná navigace i ve městech s vysokými budovami.

Známe i čínské ceny

Honor View 20 požene kupředu čipset Kirin 980, který najdeme i ve vlajkových modelech Huawei. Uniklá upoutávka navíc potvrzuje paměťové varianty a jejich čínské ceny – varianta 6/64 GB bude stát 2 799 CNY (asi 9 200 korun bez DPH), model s dvojnásobným úložištěm přijde na 3 299 CNY (asi 10 900 korun bez DPH). Telefon má být dostupný v modré a černé barvě.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments