Domů » Bleskovky » Pro selfiemaniaky: Ke smartphonu Honor nyní dostanete selfie tyč zdarma

Pro selfiemaniaky: Ke smartphonu Honor nyní dostanete selfie tyč zdarma

Značka Honor si pro české zákazníky připravila novou promoakci,v rámci které u vybraných prodejců přidá ke každému prodanému telefonu Honor zdarma selfie tyč. Tato akce potrvá do pondělí 19. října, nebo do vyprodání zásob.

Selfie tyče jsou k dispozici u vybraných distributorů. V České republice to jsou Alza.cz, CZC.cz, Datart, Electroworld, Mall.cz, Mobil pohotovost, Smarty.cz a T-Mobile. Na Slovensku Alza.sk, Datart nebo Mall.sk. Pokud tedy přemýšlíte o koupi nového smartphonu a jste příznivci autoportrétů, rozhodně by pro vás tato akce mohla být zajímavá.

Teleskopická selfie tyč s telefonem komunikuje skrze Bluetooth a kompatibilní je i s dalšími telefony s Androidem a iOS. Tyč lze v případě potřeby rozložit na tři díly a umístit do dodávaného sáčku pro lepší přenášení.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. Pepa (neregistrovaný)

    pokazde, kdyz nekoho vidim fotit s touto tyci, mu ji zlomim…

    • Doufám že tak činíš na místech k tomu určených, muzea atd.:) (jestli tedy jsou u nás vůbec nějaké restrikce). Jinak by to bylo napadaní a obštrukce pro tebe:)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).