Domů » Bleskovky » Honor Note 10 na prvních fotografiích. Výrobce prozradil datum představení

Honor Note 10 na prvních fotografiích. Výrobce prozradil datum představení

Tabletofonu Honor Note 9 jsme se loni nedočkali, letos by však měla mateřská společnost Huawei připravit nástupce dva roky starého Note 8. Podle oficiální upoutávky by měl dorazit 30. srpna, byť samotný produkt na ní zmíněn není; pouze informace, že má být šíleně rychlý a chytrý.

Honor Note 10 má být tabletofon s 6,9″ displejem s přijatelně tenkými rámečky. Díky tomu budou jeho půdorysné rozměry menší než u kapesní konzole Nintendo Switch, se kterou byl chystaný telefon zachycen na porovnávajících fotografiích.

Podle benchmarku GeekBench má mít Honor Note 10 ve výbavě čipset Kirin 970, 6 GB RAM a má běžet na Androidu 8.1. Podle spekulací bychom se také mohli dočkat nadstandardní výdrže, kterou údajně zajistí akumulátor s kapacitou 6 000 mAh.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Dobrý den,
    Pisu vam ohledně toho jestli nevite kdy bude spusten prodej Huawei Honor Note 10 pro evropské státy? Nemohl jsem to bohuzel nikde najít.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).