Honor Note 10 na prvních fotografiích. Výrobce prozradil datum představení

Tabletofonu Honor Note 9 jsme se loni nedočkali, letos by však měla mateřská společnost Huawei připravit nástupce dva roky starého Note 8. Podle oficiální upoutávky by měl dorazit 30. srpna, byť samotný produkt na ní zmíněn není; pouze informace, že má být šíleně rychlý a chytrý.

Honor Note 10 má být tabletofon s 6,9″ displejem s přijatelně tenkými rámečky. Díky tomu budou jeho půdorysné rozměry menší než u kapesní konzole Nintendo Switch, se kterou byl chystaný telefon zachycen na porovnávajících fotografiích.

Podle benchmarku GeekBench má mít Honor Note 10 ve výbavě čipset Kirin 970, 6 GB RAM a má běžet na Androidu 8.1. Podle spekulací bychom se také mohli dočkat nadstandardní výdrže, kterou údajně zajistí akumulátor s kapacitou 6 000 mAh.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Jan (neregistrovaný)

    Dobrý den,
    Pisu vam ohledně toho jestli nevite kdy bude spusten prodej Huawei Honor Note 10 pro evropské státy? Nemohl jsem to bohuzel nikde najít.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *