Domů » Bleskovky » Honor do konce roku představí vlajkovou loď s podporou 5G

Honor do konce roku představí vlajkovou loď s podporou 5G

Společnost Huawei v rámci probíhajícího veletrhu Mobile World Congress (MWC) v Šanghaji oznámila, že pod značkou Honor ve čtvrtém kvartálu letošního roku vydá první smartphone s podporou 5G sítí. S informací přišel sám globální ředitel značky George Zhao.

honor 20 lite 9
Honor 20 Lite

Víc informací jsme se však bohužel nedozvěděli. Konkrétní specifikace chystaného zařízení tak ještě nějakou dobou zůstanou tajemstvím. Zhao dále uvedl, že chytré telefony s podporou 5G sítí v příštím roce překročí hranici 100 milionů prodaných kusů. Největší podíl by na tom podle něj měla mít domovská Čína.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

4 komentáře

 1. Trump (neregistrovaný)

  Bude tam slavný os Ark os s vraty nebo android bez google služeb?
  Toho cinana koupí leda blázen.

  • Martin (neregistrovaný)

   Ty jsi deb.il, už si na stejné úrovni jako idi.ot Htc Jirka.

   • Téměř, pokud to není on.
    Jinak myslím že se to nakonec urovna, Trump se má v osace sejít se svým čínským protějškem aby stávající situaci probrali.

 2. jirka (neregistrovaný)

  Povedlo se snad bude klid..

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *