Cena:

Honor Band 3: voděodolný fitness náramek, který vydrží měsíc na jedno nabití

Značka Honor dnes v Berlíně kromě svého nového vlajkového modelu Honor 9 (první dojmy) představila také novou generaci fitness náramku Honor Band 3. Ten bude dostupný v několika barevných variantách (modrá, oranžová, černá…) a výrobce s ním opět bude cílit především na mlad uživatele.

Honor Band 3: fitness náramek pro mladé
Honor Band 3: fitness náramek pro mladé

Náramek má primárně sloužit pro monitorování vašich sportovních aktivit (běh, plavání, jízda na kole…), zobrazování notifikací, měření srdečního tepu a počtu nachozených kroků, či monitoring vašeho spánku. Band 3 se vody rozhodně bát nemusí, fungovat by měl až do hloubky padesáti metrů. Náročnější sportovci rozhodně budou postrádat GPS senzor či úložiště pro hudbu, ale vzhledem k nízké ceně je to pochopitelné. Potěšující je naopak výdrž, která má být až jeden měsíc.

V tuto chvíli nevíme, zda se náramek oficiálně objeví také na českém trhu. V Německu se začně prodávat od zítřejšího dne za 69 euro, což je zhruba 1800 Kč. Podle informací výrobce má jít o levnější alternativu k FitBitu Charge. Fungovat bude jak s telefony s Androidem, tak také s iPhony.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.