Domů » Bleskovky » Honor Band 3: voděodolný fitness náramek, který vydrží měsíc na jedno nabití

Honor Band 3: voděodolný fitness náramek, který vydrží měsíc na jedno nabití

Značka Honor dnes v Berlíně kromě svého nového vlajkového modelu Honor 9 (první dojmy) představila také novou generaci fitness náramku Honor Band 3. Ten bude dostupný v několika barevných variantách (modrá, oranžová, černá…) a výrobce s ním opět bude cílit především na mlad uživatele.

Honor Band 3: fitness náramek pro mladé
Honor Band 3: fitness náramek pro mladé

Náramek má primárně sloužit pro monitorování vašich sportovních aktivit (běh, plavání, jízda na kole…), zobrazování notifikací, měření srdečního tepu a počtu nachozených kroků, či monitoring vašeho spánku. Band 3 se vody rozhodně bát nemusí, fungovat by měl až do hloubky padesáti metrů. Náročnější sportovci rozhodně budou postrádat GPS senzor či úložiště pro hudbu, ale vzhledem k nízké ceně je to pochopitelné. Potěšující je naopak výdrž, která má být až jeden měsíc.

V tuto chvíli nevíme, zda se náramek oficiálně objeví také na českém trhu. V Německu se začně prodávat od zítřejšího dne za 69 euro, což je zhruba 1800 Kč. Podle informací výrobce má jít o levnější alternativu k FitBitu Charge. Fungovat bude jak s telefony s Androidem, tak také s iPhony.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

  1. A kdy se začne prodávat slibovaný Honor Band A2 ?

  2. A preco si nekupit podstatne lacnejsi mi band 2? Pouzivam viac ako rok a maximalna spokojnost.

  3. Please check us —->> [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).