Cena:

Honor Band 3 v prodeji: voděodolný fitness náramek

Od pondělí 17. července je na našem trhu v prodeji chytrý náramek Honor Band 3, který společnost představila 27. června v Berlíně (byli jsme u toho). Chytrý náramek značky Honor na našem trhu dosud chyběl. Spolu s uvedením telefonu Honor 9 ale nyní na český trh oficiálně zamířil i tento doplněk.

Odolná konstrukce

Pásek náramku je vyrobený z odolného termoplastického polyuretanu, který by měl být pružný, ale zároveň pevný a odolný vůči oděru. Náramek používá černobílý PMOLED displej s úhlopříčkou 0,91″ a rozlišením 128 x 32 px. Polykarbonátové tělo náramku skrývá baterii s kapacitou 100 mAh, která vydrží nabitá podle výrobce až 30 dní. Nabití na plnou kapacitu by pak nemělo zabrat více než 90 minut. Náramek disponuje 256kB operační pamětí a 1MB interní pamětí, které doplňuje 16 MB flash paměti. Náramek je vybavený krokoměrem, senzorem na měření srdečního tepu a je voděodolný až do 50 m hloubky, díky čemuž je vhodný jak pro běh, tak pro plavání.

Mobilní aplikace je dostupná pro Android i iOS, takže ho lze používat s téměř každým chytrým telefonem.

Honor Band 3 je v České republice dostupný v černém, námořnicky modrém a výrazně oranžovém provedení za doporučenou cenu 1829 Kč.

Autor článku
Tomáš Krompolc
Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.