Domů » Bleskovky » Honor 9 Premium s lepší RAM přichází i na evropský trh

Honor 9 Premium s lepší RAM přichází i na evropský trh

Už klasický Honor 9 je sám o sobě prémiové zařízení, i přesto čínská společnost představuje vylepšenou verzi své vlajkové lodě. Honor 9 Premium má 6GB RAM a 128GB interní paměť, ostatní vybavení zůstává stejné. Pro porovnání, standardní Honor 9 má 4GB RAM a 64GB vnitřní úložiště.

Vzhledem k tomu, že čínští výrobci varianty s větší pamětí RAM obvykle nabízí pouze na domovském trhu, je docela velkým překvapením, že Honor 9 Premium přichází na evropské trhy. Podle německého serveru Winfuture se prémiový přístroj prodává už například v Itálii. Předobjednávky byly spuštěny také ve Švýcarsku, ale zařízení se zde na pultech obchodů neobjeví dříve než 28. srpna.

Dobrou zprávou je, že Honor 9 Premium bude stát pouze o 50 € více než klasické provedení, které nyní seženete za 450 €.

Michaela Brázdilová

6 komentářů

  1. Prodaval se zde Honor 7 premium i Honor 8 premium. Nevim proc pisete ze je to zvlastni, ze se dostane mimo domaci trh.

    • Protože se v tom mrdníku u Číňana nikdo nevyzná, vůbec se redakci nedivím :-)

    • Seš tak hloupej pořád,nebo máš jenom komplex,že se nevyznáš v mobilech z Číny,které válcují cenou,a kvalitou ostatní výrobce…

  2. Nevíte někdo velikost displeje u Honor 9 premium? A jaké barvy budou?

  3. Tak kdy už konečně bude Honor 9 premium v prodeji..???

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).