Sledujte nás na YouTube

Při nákupu smartphonu Honor získáte tříměsíční předplatné Spotify Premium

Společnost Honor si pro zájemce, kteří si v období od 11. listopadu do vyprodání zásob zakoupí smartphone Honor 7 (recenze), připravila akci, v rámci které k telefonu získají zdarma tříměsíční předplatné hudební službě Spotify Premium bez reklam a s možností stažení skladeb do paměti telefonu pro offline poslech. Tato nabídka se týká e-shopů Alza, CZC.cz, ElectroWorld, Mobil Pohotovost a Smarty.

V rámci Honor Gala Promo je tu ještě další speciální nabídka. Každý, kdo se tento den poprvé sveze s Uber Praha, získá voucher v hodnotě 300 Kč na svou první jízdu. Stačí si stáhnout mobilní aplikaci Uber a při registraci zadat kód „HONORPRAHA“. Voucher platí do konce ledna příštího roku.

Michal Javůrek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *