Sledujte nás na YouTube

Hodinky Samsung Gear S3 dorazí ve třech verzích. Známe datum představení

Chytré hodinky Samsung Gear S2 (recenze) se výrobci opravdu povedly a tak není divu, že se chystá jejich nástupce. Tento nástupce ponese označení Gear S3 a bude dostupný hned ve třech variantách – Classic, Frontier a Explorer. Podle dřívějších spekulací měl Samsung hodinky představit na veletrhu IFA a nyní sám výrobce upřesnil datum na 31. srpna.

Hodinky si podle všeho mají zachovat otočnou lunetu a také operační systém Tizen. Rozrůst by se měla senzorová výbava, Gear S3 údajně dostanou barometr, výškoměr či rychloměr. Pro sportovce bude dobrou zprávou integrace GPS přijímače, takže budou hodinky schopné zaznamenávat trasu bez nutnosti propojení se smartphonem. Na potvrzení všech spekulací a odhalení podoby všech tří verzí si budeme muset počkat na konec tohoto měsíce.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a nadšený amatérský fotograf.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *