Domů » Bleskovky » Hodinky Samsung Gear S3 dorazí ve třech verzích. Známe datum představení

Hodinky Samsung Gear S3 dorazí ve třech verzích. Známe datum představení

Chytré hodinky Samsung Gear S2 (recenze) se výrobci opravdu povedly a tak není divu, že se chystá jejich nástupce. Tento nástupce ponese označení Gear S3 a bude dostupný hned ve třech variantách – Classic, Frontier a Explorer. Podle dřívějších spekulací měl Samsung hodinky představit na veletrhu IFA a nyní sám výrobce upřesnil datum na 31. srpna.

Hodinky si podle všeho mají zachovat otočnou lunetu a také operační systém Tizen. Rozrůst by se měla senzorová výbava, Gear S3 údajně dostanou barometr, výškoměr či rychloměr. Pro sportovce bude dobrou zprávou integrace GPS přijímače, takže budou hodinky schopné zaznamenávat trasu bez nutnosti propojení se smartphonem. Na potvrzení všech spekulací a odhalení podoby všech tří verzí si budeme muset počkat na konec tohoto měsíce.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).