Domů » Bleskovky » Hodinky Samsung Gear S2 dostaly nový update, který přináší spousty vylepšení

Hodinky Samsung Gear S2 dostaly nový update, který přináší spousty vylepšení

Samsung vydal novou aktualizaci pro přes 4 roky staré chytré hodinky Gear S2. Přináší mimo jiné lepší výdrž baterie nebo nové uživatelské rozhraní (stejné používají hodinky Galaxy Watch Active 2).

Chytré hodinky Samsung Gear S2
Chytré hodinky Samsung Gear S2

Nepřehlédněterecenze chytrých hodinek Samsung Gear S2: renesance v ovládání

Jedním z dalších vylepšení je možnost mazat všechna upozornění najednou (dosud je uživatel musel mazat jedno po druhém). V tuto chvíli není jasné, kterých zemí se aktualizace týká, lze to však zjistit prostřednictvím mobilní aplikace Galaxy Wear (konkrétně klepnutím na položku Download and install v nabídce Watch software update).

Samsung Gear S2 (Classic): Recenze chytrých hodinek

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).