Domů » Bleskovky » HMD slibuje brzkou dostupnost nových Nokií: kdy se dočkáme?

HMD slibuje brzkou dostupnost nových Nokií: kdy se dočkáme?

Společnost HMD Global Oy představila na letošním veletrhu MWC čtyři nové telefony značky Nokia, avšak zatím se žádný z nich nedostal do koncového prodeje. Oficiální dostupnost dosud příliš konkretizována nebyla, podle posledního ujištění marketingového manažera HMD pro východní Evropu Tomislava Himbeleho se však máme dočkat již brzy.

Nokia 3310

Všechny tři smartphony i nová Nokia 3310 se mají na pulty obchodů dostat v druhé polovině druhého kvartálu, první zákazníci by tak měli své nové Nokie dostat někdy v druhé půlce května. Do působnosti Tomislava Himbeleho spadá 33 zemí včetně České republiky, tudíž očekáváme, že tento termín se týká i našeho trhu. Všechny telefony mají být dostupné jak u operátorů, tak v běžném prodeji.

Star Tech 2.27: Tomislav Himbele, Nokia/HMD Global, Head of Marketing, EE

Himbele byl také v chorvatském pořadu dotázán na to, kde vidí společnost HMD v příštích třech letech, na což manažer finské společnosti odpověděl velmi neskromně: „V Top 3, po vytlačení Apple, Samsungu či Huawei… nebo všech třech.“

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Tak co jsem zjistil já, tak Nokia 5 by měla být dostupná od 15.4. – viz. [odkaz]

  2. Nokia 3310 bude az 20.7.2017 ve čtvrtek, coz je 3 tydny po slibovanem naskladneni 29.6.2017

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).