Domů » Bleskovky » HMD Global plní sliby, nejvybavenější Nokie dostává Oreo

HMD Global plní sliby, nejvybavenější Nokie dostává Oreo

Finská společnost HMD Global, která vlastní práva na značku Nokia, plní své sliby. Nejvybavenější telefon z portfolia Nokia 8 dostává aktualizaci na Android 8.0 Oreo. K rychlé aktualizaci bezesporu přispěl také fakt, že nové Nokie neobsahují žádné nadstavby.

“Jsme hrdí, že můžeme na Nokia 8 přinést nejnovější Android 8.0. Chceme, aby naši příznivci měli z používání tohoto systému vždy ten nejlepší pocit. Proto jsme věnovali potřebný čas optimalizaci, ladění a testování,“ řekl produktový ředitel HMD Global Juho Sarvikas.

Aktualizace na Android 8.0 Oreo bude automatická a o dostupnosti bude uživatele informovat notifikace v průběhu následujících dní. Na ostatní telefony z portfolia aktualizace dorazí také, termín ovšem upřesněn nebyl.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).