Domů » Bleskovky » Hlavní obrazovka z Windows Phone 8.1 na prvním screenshotu (aktualizováno)

Hlavní obrazovka z Windows Phone 8.1 na prvním screenshotu (aktualizováno)

Na konci ledna jsme vás informovali o tom, že Windows Phone 8.1 nabídnou oddělenou hlasitost pro vyzvánění a multimédia, což potvrzoval zveřejněný obrázek. Nyní se na internetu objevil screenshot hlavní obrazovky, který doplňuje právě nabídka pro nastavení hlasitosti, tentokrát už v angličtině a včetně informací o přehrávané skladbě.

Na obrázku si kromě několika dlaždic můžete všimnout také softwarových tlačítek pod displejem a tmavě-růžové barvy coby pozadí za dlaždicemi (současná verze Windows Phone umí nastavit pouze černé a bílé pozadí).

Aktualizováno: Důvěryhodné zahraniční zdroje potvrdily, že se jedná o podvrh. Děkujeme rovněž všem čtenářům, kteří nás na to upozornili.

Podobných úniků bude v nadcházejících týdnech určitě přibývat. Systém Windows Phone 8.1 by měl být oficiálně představen na vývojářské konferenci Build, která se koná od 2. do 4. dubna. První telefony s novou verzí systému se na trhu mají objevit v průběhu června.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments