Domů » Bleskovky » Hlavní obrazovka z Windows Phone 8.1 na prvním screenshotu (aktualizováno)

Hlavní obrazovka z Windows Phone 8.1 na prvním screenshotu (aktualizováno)

Na konci ledna jsme vás informovali o tom, že Windows Phone 8.1 nabídnou oddělenou hlasitost pro vyzvánění a multimédia, což potvrzoval zveřejněný obrázek. Nyní se na internetu objevil screenshot hlavní obrazovky, který doplňuje právě nabídka pro nastavení hlasitosti, tentokrát už v angličtině a včetně informací o přehrávané skladbě.

Na obrázku si kromě několika dlaždic můžete všimnout také softwarových tlačítek pod displejem a tmavě-růžové barvy coby pozadí za dlaždicemi (současná verze Windows Phone umí nastavit pouze černé a bílé pozadí).

Aktualizováno: Důvěryhodné zahraniční zdroje potvrdily, že se jedná o podvrh. Děkujeme rovněž všem čtenářům, kteří nás na to upozornili.

Podobných úniků bude v nadcházejících týdnech určitě přibývat. Systém Windows Phone 8.1 by měl být oficiálně představen na vývojářské konferenci Build, která se koná od 2. do 4. dubna. První telefony s novou verzí systému se na trhu mají objevit v průběhu června.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

8 komentářů

 1. Bože, to nemáte ani kousek soudnosti? Jaká sw tlačítka? A co ten stín?

  Čísla hlasitosti nejsou ani zarovnaná, jak to někdo pytlíkoval v Malování. To je úroveň.

 2. Působí to na mě dost neohrabaně, také tipuju, že je to FAKE.

 3. Jakub (neregistrovaný)

  Bolo potvrdené že to je fake.

 4. Bylo potvrzené, že jde o fake. Nicméně softwarová tlačítka prý BUDOU.

  • Martin II (neregistrovaný)

   Ano, softwarove tlacidla budu. Ma vyjst lacna Nokia(moneypenny) s rozlisenim (800+riadky pre tlacidla)*480. Predpokladam ze to predstavia teraz vo february v Barcelone.

   Je to hlavne kvoli tomu aby sa mohli vyrabat lacne modely. Myslim ze to bola poziadavka (podmienka) aby dalsi OEM vyrobcovia zacali vyrabat WP telefony, najme z Indie a Ciny.

 5. martink (neregistrovaný)

  Spolehlivými zdroji (Paul Thurrott, Tom Warren z The Verge, Daniel Rubino z WPCentral) bylo už o víkendu potvrzeno, že jde o fake. Konstruktivní připomínka: možná by bylo fajn, kontrolovat více zdrojů, než sem něco napíšete…

 6. ešte že je to FAKE, veď to vyzerá otrasne. Blby panel s hlasitosťou aby som ho mal cez pol obrazovky mi nepride pohodlné. BTW odkedy sa dá dať IE ako „Veľká“ dlaždica ?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).