Domů » Bleskovky » Herní supersmartphone Xiaomi Black Shark 2 Pro na první fotografii. Jak obstál v AnTuTu?

Herní supersmartphone Xiaomi Black Shark 2 Pro na první fotografii. Jak obstál v AnTuTu?

Herní telefony jsou poměrně specifickou kategorií, která má nicméně své příznivce. Stejně jako v případě herních notebooků, ani u mobilních telefonů nesmí chybět vysoký výkon a agresivní design, který jasně dává najevo, co je jeho majitel zač. Zatímco Black Shark 2 je už nějakou dobu v prodeji (a taky jsme ho zrecenzovali), vybavenější bratříček s přídomkem Pro se pomalu poodhaluje.

black shark 2 pro

Na uniklé fotografii můžeme vidět záda přístroje, která prozrazují jeden poměrně podstatný fakt – žádné velké rozdíly zde oproti Black Shark 2 nenajdeme. Jedinou změnou jsou proužky LED osvětlení okolo loga a krajů zařízení, které vytváří hezký efekt. Rovněž lze podle odlesků poznat, že na zadní straně bylo použito více skla, než v případě varianty bez přídomku Pro.

Mírný designový pokrok ukrývá nárůst výkonu

Black Shark 2 se ukázal také v testu AnTuTu, který odkryl některé parametry chystané herní bestie. Jedním z odhalení je procesor Snapdragon 855+ SoC, což je přetaktovaná verze Snapdragonu 855.

black shark 2 pro antutut

Další zajímavostí je 12 GB RAM, Android 9 Pie, Full HD+ rozlišení, 256 GB vnitřní paměti a grafika Adreno 640. Výsledek testu musí každého hráče potěšit – 405 598 je skvělý výsledek, který o téměř 40 000 bodů převyšuje Black Shark 2.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

5 komentářů

  1. Šokující výsledek, identický výkon jako každý Snapdragon 855+ +/- individuální podvádění každého výrobce v této zbytečné aplikaci, která nijak nerefklektuje reálné výsledky z používání.
    Ještě že nemáme na mobilech Cinebench, to by byly nárůsty +50%, jako u každé nové Intel generace.

  2. Jaky je rozdil mezi hernim smartphonem a supersmartphonem?

  3. smartmania uz je super!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).